Rene van den Dobbelsteen 65 jaar, maar denkt nog niet aan stoppen!
Op 16 april 2010 bereikte René van der Dobbelsteen de respectabele leeftijd van 65 jaar. Voor de meeste medewerkers reden genoeg om het arbeidzame leven vaarwel te zeggen en te gaan genieten van de welverdiende rust. Voor René van den Dobbelsteen, jobcoach bij Sterkvoor Werk, is dit zelfs na zijn 65e levensjaar geen item. Volledig doorwerken binnen SterkvoorWerk was geen optie. Wel zal Rene nog één dag in de week zijn kwaliteiten inzetten voor SterkvoorWerk door zich voornamelijk bezig te houden met het enthousiasmeren van bedrijven voor het in dienst nemen van jongeren met een arbeidsbeperking. We zijn dan ook blij dat René met zijn enthousiasme en gedrevenheid nog een dag werkzaam is ter ondersteuning van de trajectbegeleiders om bedrijven te benaderen. Daarnaast zal René ook nog als woonbegeleider binnen de regio Oss aan de slag gaan. Hoezo gepensioneerd!
Natuurlijk hebben we dit heugelijke feit niet ongemerkt voorbij laten gaan. Op donderdag 15 april hebben we tijdens een gezellig etentje met het gehele SterkvoorWerk team René in het zonnetje gezet.
René, we wensen je natuurlijk heel veel werkplezier, maar vooral nog heel veel gelukkige en gezonde (arbeids)jaren in de toekomst!